کد خبر: ۹۱۳۵۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۲۵ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گفت: مطمئن باشید که حضور ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو هم موفقیت آمیز خواهد بود.
به گزارش وانانیوز، رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان از پنجشنبه گذشته (25 خرداد) در توکیو ژاپن آغاز شده است که تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری نیز برای نظارت بر این رقابت‌ها در سالن «اوتاسیتی» در مجموعه ورزشی «جنرال جیمنازیوم» حضور دارد.

وی در گفت‌وگویی در حاشیه این مسابقات به سوالات ما پاسخ داد.

حضور ایران در این مسابقات به عنوان قهرمان دوره گذشته را چطور ارزیابی می‌کنید؟

آیان: مطمئن هستم حضور ایرانی‌ها باعث افزایش کیفیت تمام مسابقات وزنه‌برداری می‌شود چون واقعاً تیم و نفرات قدرتمندی دارند و در تمام رده‌های سنی حضورشان به ارتقای سطح کیفی مسابقات کمک می‌کند.

به نظر شما آیا ایران می‌تواند با شرایط فعلی موفقیت‌هایی را که در المپیک ریو داشت بار دیگر در المپیک 2020 توکیو تکرار کند؟

آیان: مطمئن باشید حضور ایران در المپیک توکیو موفقیت آمیز خواهد بود چون مسابقات در یک کشور آسیایی برگزار می‌شود و ایران حتماً حضور مطلوبی خواهد داشت.

بعد از اتفاقاتی که در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری رخ داد و با توجه به قرار گرفتن رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ایران در گروه مخالفان شما، گفته می‌شود که شما نسبت به وزنه‌برداری ایران موضع و شاید انتقام خواهید گرفت.

آیان: نگاه من همیشه به وزنه‌برداری ایران مثبت و قابل احترام بوده و خواهد بود. تیم ایران و حضور ایران در مسابقات را دوست دارم. این کشور ایران است که می‌تواند همیشه در وزنه‌برداری به خود ببالد و در سهمیه‌های مسابقات جهانی و المپیک حضور داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع: فارس نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١