کد خبر: ۹۱۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۷ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
ملی‌پوش دسته ۷۷ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان به عنوانی بهتر از دهمی نرسید.
به گزارش وانانیوز، در ادامه مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان و در چهارمین روز از این رقابت‌ها، عباس زندی ملی‌پوش کشورمان در پیکارهای دسته 77 کیلوگرم گروه A با 9 وزنه‌بردار دیگر به رقابت پرداخت که در پایان در جایگاه دهم ایستاد.

* حرکت یک‌ضرب:

زندی در نخستین حرکت یکضرب موفق به مهار وزنه 149 کیلوگرمی نشد، اما در حرکت دوم این وزنه را مهار کرد، اما بار دیگر در حرکت سوم در مهار وزنه 152 کیلوگرمی ناکام بود تا با همان وزنه 149 کیلوگرمی به عنوان یازدهمی بسنده کند.

در پایان حرکات یک ضرب یسیون لوپز از کلمبیا با 161 کیلوگرم طلا گرفت. ژیائو شو از چین با 155 کیلوگرم به مدال نقره وریتوارس از لتونی با 154 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

* حرکات دوضرب:

زندی برای نخستین حرکت وزنه 166 کیلویی را انتخاب کرد که موفق به مهار آن نشد، اما در دومین تلاش این وزنه را بالای سر برد. زندی در حرکت سوم در مهار وزنه 174 کیلوگرمی هم ناکام بود تا با مجموع 315 کیلوگرم و عنوان دهمی به کار خود پایان دهد. سلطانی در دوضرب نیز با 166 کیلوگرم سیزدهم شد.

منبع: فارس نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١