کد خبر: ۹۱۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان از حضور احسان حاج صفی در لیگ یونان خبر داد.
به گزارش وانانیوز، احسان حاج صفی کاپیتان سابق تیم سپاهان به مسئولان این تیم اصفهانی اعلام کرد که قصد دارد فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد و تمایلی به تمدید قرارداد با زرد پوشان اصفهانی را ندارد.

احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی به علت درخشش در تیم سپاهان و تیم ملی پیشنهادی از تیم پانیونوس یونان دریافت کرده است و در صورت توافقات نهایی فصل آینده در لیگ یونان بازی می کند.

قرارداد حاج صفی با زردپوشان اصفهانی به پایان رسیده است و بازیکن آزاد محسوب می شود.

مسئولان سپاهان تلاش زیادی برای حفظ حاج صفی کردند اما این بازیکن آب پاکی روی دست زرد پوشان اصفهانی ریخت و بیان کرد که حاضر به تمدید قراردادش با این تیم نیست و برای ادامه فعالیتش به اروپا می رود.

رمضانی مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان ضمن تایید این مطلب گفت: حاج صفی اشتیاق زیادی برای لژیونر شدن داشت، براین اساس طاهری مدیریت تیم با درخواست حاج صفی موافقت کرد و قرار است وی در لیگ یونان بازی کند.

وی در ادامه عنوان کرد: حاج صفی برخلاف برخی از بازیکنان که بدون خداحافظی تیم سابق خود را ترک می کنند، از هفته های قبل به باشگاه اعلام کرد که پیشنهاداتی از اروپا از جمله لیگ یونان دارد تا برای وی جایگزین انتخاب کنیم.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: باشگاه از انتقال حاج صفی به اروپا پولی بدست نمی آورد چرا که حاج صفی بازیکن آزاد است و قراردادی با ما ندارد.

منبع: جام نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١