کد خبر: ۹۱۲۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴:۳۵ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
قانون لیگ برتر می گوید هر تیم حاضر در این بازیها باید نام 18 بازیکن را در فهرست بزرگسالش قرار بدهد و شریط گذاشته این بازیکنان کسانی هستند که بیشتر از 23 سال سن دارند یعنی متولدین 11 دی ماه 1373 به قبل هستند.
به گزارش وانانیوز، در حال حاضر این نفرات در فهرست استقلال حضور دارند: مهدی رحمتی، حسین حسینی، خسرو حیدری، جابر انصاری، فرشید باقری، روزبه چشمی، حسن بیت سعید، سجاد شهباززاده، علی قربانی، فرشید اسماعیلی، هرایر مگویان و محسن کریمی. این یعنی استقلال در حال حاضر تنها 6 جای خالی دارد درحالیکه با نفرات زیادی در حال مذاکره برای عقد یا تمدید قرارداد است که تعدادشان به 10 نفر می رسد.
 
آبی ها به دنبال تمدید قرارداد امید ابراهیمی و رابسون جان واریو هستند و در تلاش برای عقد قرارداد با پژمان منتظری، داریوش شجاعیان، رامین رضاییان و البته مجتبی جباری و سرور جپاروف. و اگر این اتفاق بیفتد دیگر خبری از امثال وریا غفوری، یعقوب کریمی، بهنام برزای و پادوانی در این تیم نخواهد بود.
 
تکلیف 4 تا از این 6 جای خالی تقریبا مشخص است که به داریوش شجاعیان، پژمان منتظری، امید ابراهیمی و رابسون جان واریو تعلق خواهد گرفت. یکی دیگر از خانه های خالی با حضور وریا غفوری یا رامین رضاییان پر خواهد شد چون استقلال در سمت راست زمین به شدت دچار مشکل است. می ماند آخرین جای خالی که در باشگاه استقلال می گویند روزهای آخر با حضور مجتبی جباری پر می شود. با این اوصاف بعید است جایی برای امثال برزای و کریمی و پادوانی در استقلال مدل لیگ هفدهم باشد مگراینکه در لحظه آخر اتفاقات دیگری بیفتد.
منبع: جام نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١