کد خبر: ۹۱۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۸ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
در اردوی اخیر تیم ملی نیز مانند گذشته هم تیمی های مهدی طارمی در تیم ملی او را تشویق به خروج از فوتبال ایران کردند.
به گزارش وانانیوز، در شرایطی که گفته می شود باشگاه دیناموزاگرب کرواسی به دنبال جذب طارمی است بازیکنان تیم ملی از مدت ها پیش او را تشویق کرده بودند با جدایی از پرسپولیس راهی یک تیم اروپایی شود.

در میان ملی پوشان بازیکنی که همواره طارمی را به لژیونر شدن تشویق کرده سردار آزمون است. دوست صمیمی طارمی در تیم ملی که به عنوان مطرح ترین لژیونر فوتبال ایران شناخته می شود. سردار بارها به طارمی گفته لیاقتش بالاتر از حضور در فوتبال ایران است. به اعتقاد سردار، طارمی در صورت حضور در فوتبال اروپا به موفقیت بزرگی دست پیدا می کند.

طارمی که در دو فصل اخیر عنوان آقای گلی لیگ ایران را به دست آورده موقعیت بسیار خوبی در پرسپولیس دارد و در شرایطی که کارلوس کی روش در تیم ملی بیشتر از لژیونرها در ترکیب اصلی استفاده می کند او با درخشش در ترکیب پرسپولیس یکی از مهره های ثابت تیم کی روش شده است.

دیگر لژیونرهای تیم ملی هم بارها در این مدت طارمی را تشویق به حضور در اروپا کردند اما مهاجم پرسپولیس هنوز تصمیمی برای ترک پرسپولیس اتخاذ نکرده و برای فصل جدید هم مشخص نیست او پیشنهاد حضور در فوتبال اروپا را بپذیرد.

منبع: جام نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١