کد خبر: ۹۱۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
مهدی طارمی در صفحه اینستاگرامش متن معنی داری را منتشر کرده است که می توان از آن برداشت های متفاوتی داشت.
به گزارش وانانیوز، مهدی طارمی عکسی را منتشر کرده که این مطلب روی آن نگارش شده:« هنوز هم برف آدم را غافلگیر می کند. هنوز هم یکی از ما باید برود. انسان، یکی از دست هایش برای خداحافظی است.»

او این پست را در حالی منتشر کرده که در روزهای اخیر برای دریافت مطالبات خود به دفعات به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده و از سویی پیشنهادات خوبی را هم از تیم های خارجی داشته. تیم اوراوارد ژاپن قهرمان جی لیگ 3 میلیون یورو برای یک فصل به او پیشنهاد داده. هم چنین باشگاه دیناموزاگرب به طور جدی اعلام کرده مهدی طارمی را می خواهد.

مهدی هنوز هیچ واکنشی به این پیشنهادات نداشته چرا که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و جدایی او منوط به رضایت باشگاه است. البته مهدی اجازه نداد پیشنهاد قهرمان جی لیگ شکل جدی به خود بگیرد چرا که می گوید تنها در صورتی از باشگاه پرسپولیس جدا خواهد شد که برای بازی به یکی از تیم های اروپایی برود.

خیلی ها می گویند این متن او بدین معنی است که قرار است اتفاق تازه ای برای مهدی طارمی رخ بدهد. اینکه برای بازی با هماهنگی باشگاه پرسپولیس به یکی از تیم های خارجی برود. از دست دادن مهدی طارمی نمی تواند خیلی برای پرسپولیس گران تمام شود چرا که این تیم منشاء را بخدمت گرفته که نشان داده مهاجم ششدانگی است. از سویی تنها در این فصل است که باشگاه پرسپولیس از ترانسفر مهدی طارمی به پول خوبی دست خواهد یافت. در پایان فصل مهدی طارمی آزاد می شود و طبیعتا با بازی در جام جهانی پیشنهادات خوبی دریافت خواهد کرد در صورتی که پرسپولیس از ترانسفر او بی بهره می ماند.

منبع: جام نیوز
برچسب ها: پرسپولیس ، طارمی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١
baby care
نگهداري كودك در محيطي شاد و بهداشتي،مشاوره، نقاشي خلاق،آموزش موسيقي،محاوره زبان، نگهداري كودك،مجري تولد آدرس:منطقه ٥ فلكه صادقيه بلوار اشرفي اصفهاني خ ٢٢ بهمن شماره تماس: ٤٤٨٩٤١٤٥ ٤٤٦٠٩٩٣٤