کد خبر: ۸۶۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶
باشگاه گسترش‌فولاد تبریز برای فصل نقل و انتقالات شیوه نوینی را به کار خواهد گرفت.
به گزارش وانانیوز، با آغاز فصل نقل و انتقالات این روزها شایعات زیادی در رسانه‌ها و فضای مجازی در خصوص باشگاه‌های مختلف به وجود آمده و هر روز در فضای مجازی یک بازیکن به یک تیم منتقل شده و ساعاتی بعد این خبر تکذیب می‌شود.

بر همین اساس اماباشگاه گسترش‌فولاد تبریز برای فصل نقل و انتقالات شیوه نوینی را به کار بسته و طی آن قرار است آخرین وضعیت بازیکنانی از این تیم که مدنظر باشگاه‌های لیگ برتری هستند به این باشگاه‌ها طی نامه‌ای ارسال شود.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل گسترش‌فولاد در این خصوص گفت: در نامه‌‌ای رسمی به هر 15 باشگاه لیگ برتری آخرین وضعیت داریوش شجاعیان و سعید آقایی و حتی بازیکنانی که در لیست فروش باشگاه گسترش‌فولاد هستند را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در واقع به جای تماس‌های تلفنی و شایعه‌سازی‌های فضای مجازی، می‌خواهیم برای اولین بار با ایجاد شیوه نوین در این خصوص به اطلاع‌رسانی دقیق برای سایر باشگاه‌های لیگ برتری پرداخته و طی آن اعلام می‌کنیم که سعید آقایی هنوز با ما تسویه حساب نکرده و حتی با ارسال قرارداد شجاعیان که ضمیمه نامه فوق خواهد شد به باشگاه‌ها اعلام می‌کنیم که این بازیکن تا چه زمانی با گسترش قرارداد دارد.

مدیر عامل گسترش در مورد اینکه چه بازیکنان دیگری در لیست خرید و فروش این تیم هستند،‌ گفت: مگنو باتیستا هم خواستار جدایی شده و به زودی در مورد او تصمیم‌گیری خواهد شد اما در مورد بازیکنانی که می‌خواهیم جذب کنیم تا زمانی که قراردادمان رسمی نشود، نام بازیکنان فوق را رسانه‌ای نخواهیم کرد.

وی در پایان عنوان کرد: به زودی با خالقی‌فر، حسینی و بابک حاتمی تمدید خواهیم کرد.

منبع: فارس نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١
baby care
نگهداري كودك در محيطي شاد و بهداشتي،مشاوره، نقاشي خلاق،آموزش موسيقي،محاوره زبان، نگهداري كودك،مجري تولد آدرس:منطقه ٥ فلكه صادقيه بلوار اشرفي اصفهاني خ ٢٢ بهمن شماره تماس: ٤٤٨٩٤١٤٥ ٤٤٦٠٩٩٣٤