کد خبر: ۸۶۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۰ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶
هافبک سایپا می‌گوید باشگاه سایپا تعیین‌کننده حضورش در تیم‌هایی که او را می‌خواهند هست.
به گزارش وانانیوز، مهدی ترابی درباره صحبت‌های درویش مدیرعامل باشگاه سایپا که هر تیمی او را بخواهد رضایتنامه‌اش را صادر خواهند کرد گفت: این صحبت آقای درویش مربوط به قبل از حضور سرمربی جدید بوده است اکنون نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و در سایپا خواهم ماند یا به تیم دیگری می‌روم.


او در پاسخ به سوالی که آیا مدنظر کادرفنی جدید هست یا آنکه باشگاه برایاو تماسی داشته است یا خیر گفت: هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده و نمی‌دانم که آقای دایی روی ماندن من در جمع سایپایی‌ها نظر دارند یا خیر. خودم هم هیچ صحبتی با کسی در باشگاه نداشتم و تصمیم گیرنده باشگاه است.

وی درباره آنکه یک سالی است که صحبت از پیشنهادات اروپایی در رسانه‌ها مطرح است و آیا قرار است امسال لژیونر شودیا خیر می‌گوید: همانطور که گفتم من با باشگاه سایپا قرارداد دارم و تصمیم‌گیری نهایی در خصوص رفتن یا ماندنم با آنهاست، می‌دانم آنها صلاح من را بهتر می‌دانند و دوست دارند که در فوتبالم پیشرفت کنم از همین رو منتظر خواهم ماند تا ببینم که پاسخ کدامیک از تیم‌هایی که پیشنهاد داده‌‌اند را خواهند داد. خودم دوست دارم فوتبالم را در خارج از ایران پی بگیرم و اگر نشد دوست دارم در یکی از تیم‌های مطرح ایران بازی کنم. مطمئنا برای فصل بعد با مشورت باشگاه بهترین تصمیم را خواهم گرفت.

او در رابطه با حضور داییدر سایپا افزود: دایی یکی از موفق‌ترین مربیان ایران هستند ایشان سال گذشته نفت را قهرمان جام‌حذفی کردند، تیمی که شرایط مالی مساعدی نداشت ولی شرایط سایپا نسبت به باشگاه های دیگر بهتر است و قطعا ایشان امسال با هدایت سایپابهترین نتیجه برای ما را رقم خواهند زد.امیدوارم اگر ماندمسال دیگر سایپا بتواند جزو مدعیان باشد و برای کسب سهمیه بجنگد.

منبع: جام نیوز
برچسب ها: ترابی ، سایپا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١
baby care
نگهداري كودك در محيطي شاد و بهداشتي،مشاوره، نقاشي خلاق،آموزش موسيقي،محاوره زبان، نگهداري كودك،مجري تولد آدرس:منطقه ٥ فلكه صادقيه بلوار اشرفي اصفهاني خ ٢٢ بهمن شماره تماس: ٤٤٨٩٤١٤٥ ٤٤٦٠٩٩٣٤