کد خبر: ۶۸۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۴:۳۶ - ۲۳ دی ۱۳۹۵
سروش رفیعی و سامان نریمان جهان دیروز با حضور در دفتر هیات فوتبال تهران قراردادهای خود را ثبت کردند.
به گزارش وانانیوز، سروش رفیعی و سامان نریمان جهان دیروز با حضور در دفتر هیات فوتبال تهران قراردادهای خود را ثبت کردند. بعد از این اتفاق باشگاه مدارک لازم را برای صدور کارت بازی آنها به سازمان لیگ فرستاد و انتظار می‌رود کارت بازی آنها امروز صادر شود. البته بعد از قیل و قالی که فولادی‌ها در مورد سروش رفیعی به راه انداخته بودند به نظر می‌رسید مشکلاتی برای صدور کارت بازی این بازیکن به وجود بیاید اما اتفاقی رخ نداد. سروش هم بعد از امضای قرارداد گفت با فولاد قراردادی نداشته و مشکلی برای بازی کردن در پرسپولیس ندارد: «من قراردادی با فولاد نداشتم که مشکلی به وجود بیاورد. برگه پایان خدمتم نیز صادر شده. هیچ مشکلی برای بازی کردن در پرسپولیس ندارم و قراردادم قانونی است.»
گفته می‌شود سروش رفیعی تنها با دو جلسه تمرین در پرسپولیس فیکس خواهد شد و در ترکیب اصلی بازی می‌کند چرا که برانکو به او اعتقاد عجیبی دارد اما سامان نریمان جهان کار را از روی نیمکت شروع می‌کند و بعید نیست در نیمه دوم و در صورت گره خوردن بازی در فاز تهاجمی وارد میدان شود.
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١