کد خبر: ۶۸۴۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴:۳۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۵
محسن مسلمان شامگاه سه شنبه تصمیم گرفت پست‌های اینستاگرامی خود با پیراهن پرسپولیس را پاک کند که با این اقدام موجی از شایعات درباره او به راه افتاد.
به گزارش وانانیوز، محسن مسلمان شامگاه سه شنبه تصمیم گرفت پست‌های اینستاگرامی خود با پیراهن پرسپولیس را پاک کند که با این اقدام موجی از شایعات درباره او به راه افتاد.برخی آمدن سروش رفیعی و تنگ‌تر شدن جای او در ترکیب را با توجه به علاقه برانکو به رفیعی باعث این اتفاق می‌دانستند.
برخی دیگر به موضوع بازگشت مسلمان به ذوب‌آهن اشاره می‌کردند و عده‌ای نیز گفتند مسلمان به خاطر دادن شماره 7 پرسپولیس به رفیعی ناراحت شده چون قبلا او این شماره را می‌خواسته و باشگاه به او نداده است.
با این بحث‌ها شایعه جدایی مسلمان خیلی زود داغ شد اما شرایط دوباره تغییر کرد. مسلمان به جای عکس خود در پروفایل اینستاگرامش عدد 6 گذاشت و با دو سه عکس از شهرآورد و نوشتن اینکه «مگه داریم بهتر از پرسپولیس» نشان داد همچنان پرسپولیسی است تا شایعات درباره جدایی اش فعلا خاتمه پیدا کند. البته برخی رسانه‌ها دیروز نوشتند برانکو قرار است به سروش رفیعی درست در جای مسلمان بازی دهد که اگر این اتفاق بیفتد قطعا شرایط مسلمان هم تغییر خواهد کرد.
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١