کد خبر: ۶۸۴۳۲
تاریخ انتشار: ۰۴:۳۱ - ۲۳ دی ۱۳۹۵
پرسپولیس با جذب نریمان جهان و رفیعی تا حدی نقاط ضعف خود در خط میانی و فاز تهاجمی را پوشش داد و حالا دنبال سه بازیکن داخلی و خارجی است.
به گزارش وانانیوز، پرسپولیس با جذب نریمان جهان و رفیعی تا حدی نقاط ضعف خود در خط میانی و فاز تهاجمی را پوشش داد و حالا دنبال سه بازیکن داخلی و خارجی است. قرمزها هنوز ذخیره مطمئنی برای هافبک دفاعی، مدافع میانی و مهاجم نوک ندارند و مذاکرات شان برای جذب بازیکن جدید ادامه دارد. گزینه‌های برانکو برای دفاع میانی مثل پراهیچ و خلیل زاده شانسی برای قرمزپوش شدن ندارند. گزینه جدید باشگاه احمد عبدا...زاده مدافع جوان نفت آبادان است که البته پست اصلی او دفاع راست است اما در تیم آبادانی به اصرار کادر فنی در دفاع میانی بازی می‌کند.
همچنین شهاب کرمی که سربازی اش در ملوان به اتمام رسیده گزینه برانکو برای هافبک دفاعی است و برای خط حمله نیز سرمربی پرسپولیس قصد جذب یک مهاجم خارجی را دارد که در این صورت لازم است یکی از بازیکنان اوکراینی از فهرست خارج شود. در همین رابطه مهاجمی اسپانیایی روز سه‌شنبه در تمرین شرکت کرد که گفته می‌شود چندان نظر برانکو را جلب نکرده است. در پست دفاع چپ هم ظاهرا جذب شایان مصلح با رقمی که باشگاه سپیدرود پیشنهاد داده منتفی است هر چند غیبت دیروز آرام طبع در تمرین شایعه جدایی اش را دوباره قوت بخشید و این پست شاید خالی شود.
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١