کد خبر: ۶۸۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
مجموع تاثیرگذاری مستقیم عالیشاه روی گل‌های تیمش در این دو فصل، 15 به 14، بیشتر از سروش رفیعی بوده است.
به گزارش وانانیوز، جابجایی امید عالیشاه و سروش رفیعی، مهمترین اتفاق نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر بود. دو ستاره تیم‌هایی که برای قهرمانی لیگ شانزدهم می‌جنگند، در اوج مسابقات با هم جابجا شدند.

 

اولی به سربازی رفت و دومی، با پایان سربازی پرسپولیسی شد. هر دو هم می‌توانستند در تیم سابق‌شان باقی بمانند و اگر تیم‌شان در پایان فصل قهرمان نشود، حسرت این تصمیم را می‌خورند.

 

در افکار عمومی، سروش ستاره مهمتری از امید عالیشاه بود اما سابقه این دو نفر نشان می‌دهد حداقل در دو فصل اخیر، اوضاع اینطور نبوده است.

 

فصل پیش، عالیشاه با 6 گل و 7 پاس گل آمار به مراتب بهتری از سروش رفیعی داشت. سروش فصل پیش، 4 گل زد و 6 پاس گل به هم تیمی‌هایش داد.

 

این فصل سروش، یک گل زد و 3 پاس گل داد و عالیشاه، با یک گل و یک پاس گل نتوانست آماری به خوبی او داشته باشد. در این دو فصل، عالیشاه مجموعا 7 گل زده و 8 پاس گل داده و سروش رفیعی، 5 گل زده و 9 پاس گل به هم تیمی‌هایش داده است.

 

مجموع تاثیرگذاری مستقیم عالیشاه روی گل‌های تیمش در این دو فصل، 15 به 14، بیشتر از سروش رفیعی بوده است. موضوعی که نشان می‌دهد تراکتوری‌ها، چندان هم از این جابجایی ضرر نکرده‌اند و شاید، با شروع نیم فصل دوم اوضاع به نفع آن‌ها برگردد.

منبع: جام نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١