کد خبر: ۶۸۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۳:۳۳ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
پرسپولیس یک مهاجم ششدانگ خارجی می‌خواهد. البته سرخ‌ها به شرطی می‌توانند بازیکن خارجی غیر آسیایی بگیرند که یکی از اوکراینی هایشان را از لیست خارج کنند.
به گزارش وانانیوز، پرسپولیس یک مهاجم ششدانگ خارجی می‌خواهد. البته سرخ‌ها به شرطی می‌توانند بازیکن خارجی غیر آسیایی بگیرند که یکی از اوکراینی هایشان را از لیست خارج کنند. دیروز یک مهاجم اسپانیایی در تمرین پرسپولیس حاضر شد که البته معلوم نیست با درخواست برانکو آمده یا باشگاه.
تومی کوره‌آ بازیکن راپیدوین اتریش است که البته این فصل جایی در ترکیب اصلی راپید نداشته و فقط دو بازی به‌عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته است. او در یکی از همین دو بازی، تک گل تیمش در بازی حساس با رد سالزبورگ را زد.
توماس استبان کوره‌آ میراندا مشهور به تومی کوره‌آ بیشتر از یک مهاجم هدف، عادت دارد در پست مهاجم سایه بازی کند. او در فصل 12-2011، با زدن 14 گل و دادن 7 پاس گل در لیگ دسته دوم مورد توجه باشگاه‌های سطح اول این کشور قرار گرفت. یک سال بعد، به گرودیگ در بوندس‌لیگا اتریش رفت و فصل اول، 8 گل زد و 9 پاس گل داد که این نمایش موفق باعث شد به راپیدوین برود. کوره‌آ فصل اول 7 بازی در ترکیب اصلی راپیدوین بود و مجموعا 12 بار برای این تیم بازی کرد و 3 گل زد اما این فصل پس از مصدومیت هفته‌های ابتدایی، از ترکیب این تیم خارج شده و بیشتر بازی‌ها را به جای نیمکت، از روی سکو تماشا کرده است.
بهترین آمار کوره‌آ، زدن 17 گل در لیگ دسته دوم اتریش است. مهاجم 32 ساله راپیدوین که در لیست فروش باشگاه قرار گرفته، در دو سال اخیر آمار زیاد خوبی نداشته اما فرم او پیش از پیوستن به راپیدوین و سبک بازی‌اش، حداقل از پریموف به پرسپولیس برانکو شبیه‌تر است.
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١