کد خبر: ۶۸۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۳:۳۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
محسن مسلمان در یک سال و نیم اخیر نمایش‌های فوق‌العاده‌ای برای پرسپولیس ارائه داده و با اینکه به تیم ملی دعوت نمی‌شود.
به گزارش وانانیوز، محسن مسلمان در یک سال و نیم اخیر نمایش‌های فوق‌العاده‌ای برای پرسپولیس ارائه داده و با اینکه به تیم ملی دعوت نمی‌شود اما یکی از بازیکنان اصلی و تاثیرگذار تیم برانکو است. مسلمان در سیستم 2-4-4 لوزی مورد نظر برانکو در راس لوزی بازی‌های بسیار خوبی ارائه داده و البته طی یک سال و نیم اخیر بی رقیب بوده است.
هر چند پست بازی فرشاد احمدزاده و مسلمان یکی است اما برانکو با بردن فرشاد به هافبک راست و چپ، مسلمان را بی رقیب کرد.در این میان ساسان انصاری هم نتوانست رقابت کند و خیلی زود از پرسپولیس رفت تا شرایط برای مسلمان تغییری نکند.حالا اما پرسپولیس به فاصله یک هفته دو بازیکن جذب کرد که هر دو در پست هافبک تهاجمی و پشت مهاجم بازی می‌کنند. سامان نریمان جهان و سروش رفیعی دو هافبک تکنیکی و پاسور هستند که حالا تهدید بزرگی برای جایگاه مسلمان خواهند بود.
در این میان قطعا رفیعی با توجه به حضورش در تیم ملی می‌تواند خطر مهم‌تری برای مسلمان باشد. با این حال بعید نیست برانکو با توجه به سیستم مورد علاقه و جا افتادن مسلمان در این سیستم حتی پست بازی رفیعی را تغییر دهد.
 
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١