کد خبر: ۶۸۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۴۸ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
مربی سابق پرسپولیس گفت: «هر چقدر خط هافبک یک تیم بازیکنان تکنیکی باشند شعور و شکل بازی آن تیم بهتر می‌شود.»
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل موفق شد سامان نریمان جهان را از ماشین سازی تبریز جذب کند و همچنین با ترکیدن بمب نقل و انتقالات توسط پرسپولیسی‌ها، سروش رفیعی بازیکن تراکتورسازی تبریز به این باشگاه پیوست تا این تیم با قدرت بیشتری کارش را در نیم فصل دوم ادامه دهد.

حمید درخشان در مورد نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس اظهار داشت: «پرسپولیس در نیم فصل چند بازیکنش را از دست داد که نوراللهی و عالیشاه از مهره های تاثیرگذار آن بودند و رفتن آنها هم دست خودشان نبود و باید برای گذراندن دوران سربازی به تراکتورسازی می‌رفتند.»

وی ادامه داد: «البته تاکنون دو بازیکن خوب جذب پرسپولیس شده‌اند. سامان نریمان جهان و سروش رفیعی دو بازیکن باکیفیتی هستند که جذب باشگاه شدند. این بازیکنان باید بدانند پرسپولیس تیم بزرگی است و آنها هم با قابلیتی که دارند می‌توانند خودشان را نشان دهند.»

درخشان در رابطه با کیفیت بالای سروش رفیعی در خط هافبک و کمک این بازیکن به پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: «داشتن بازیکنانی مثل سروش رفیعی آرزوی هر تیمی است. پرسپولیس با حضور رفیعی شخصیت بالایی می‌گیرد و روان‌تر بازی می‌کند. هر چقدر خط هافبک یک تیم بازیکنان تکنیکی باشند شعور و شکل بازی آن تیم بهتر می‌شود. امیدوارم رفیعی بتواند در پرسپولیس درخشش سال‌های قبلش را تکرار کند.»

مربی سابق پرسپولیس در مورد تکلیف بازیکنان خارجی این تیم در نقل و انتقالات نیم فصل افزود: «مسئولین پرسپولیس باید هر چه زودتر تکلیف بازیکنان خارجی را مشخص کنند. حضور این بازیکنان در پرسپولیس بار مالی زیادی را به تیم وارد می‌کند. ضمن اینکه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به بازیکنان خارجی باکیفیت تری در خط حمله و دفاع دارد اما وجود این بازیکنان باعث می‌شود تا پرسپولیسی‌ها نتوانند مهره‌های خارجی خوبی را جذب کنند.»

منبع: جام نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif