کد خبر: ۶۸۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۲:۳۱ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: «فدراسیون فوتبال به کمیته فنی متشکل از افراد موجه نیاز دارد.»
به گزارش وانانیوز، جعفر کاشانی درباره جلسه اخیر خود با مهدی تاج اظهار داشت: «آقای تاج از افراد آگاه و دلسوز فوتبال ایران است و در آن نشست حرف های خوبی مطرح شد که فکر می کنم نتایج خوبی را هم در پی داشته باشد. بالاخره باید بپذیریم که در این شرایط تعامل از چیز دیگری بهتر است و بر همین اساس مقرر شد تا آقای برانکو و کی روش رودررو صحبت کنند و به تعامل برسند.»
 
وی افزود: «همچنین صحبت بر سر این موضوع شد که فدراسیون فوتبال تمهیداتی را در نظر بگیرد تا سرمربی محترم تیم ملی ماهی یک بار با مربیان باشگاه ها جلسه ای را داشته و در آن نشست ها به تعامل برسند.»
 
کاشانی در ادامه گفت: «همه ما تیم ملی را در اولویت قرار می دهیم و افتخارآفرینی آن آرزویمان است اما این را هم باید در نظر گرفت که هر فردی در هر جایگاهی می بایست به ارزش های ملی بها بدهد.»
 
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: «در هر بخشی نیاز است تا کمیته ای فنی بر عملکرد مربیان نظارت داشته باشد و ما نیز در باشگاه پرسپولیس این بخش را به صورت فعال داریم. در فدراسیون فوتبال هم می توان با تشکیل کمیته ای فنی متشکل از پیشکسوتان دارای وجاهت اجتماعی و بضاعت علمی کار را به سمت موفقیت برد. در تمام دنیا از پیشکسوتان موجه در این زمینه استفاده می شود. از قدیم گفته اند که اگر در خانه ای بزرگتر باشد چالش ها نیز کمتر خواهد بود.»
 
کاشانی در پایان درباره علت غیبت مدیران باشگاه پرسپولیس در مراسم خاکسپاری مرحوم کاظم سیدعلی خانی گفت: «من خودم شخصا اطلاعی از زمان مراسم نداشتم و البته خود باشگاه قرار بود برنامه ای داشته باشد. بنده حدودا دو هفته قبل با مرحوم سیدعلی خانی دیداری داشتم و معتقدم که خیلی نجیب بود. اینها یادگاران پرسپولیس بعد از نسل ما بودند. البته از درگذشت مرحوم حبیب زرین نام هم خیلی ناراحت شدم چون او را هم چند روز قبل در مراسمی دیدم.»
منبع: جام نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١