کد خبر: ۶۷۹۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴:۱۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۵
عملکرد ضعیف بازیکنان پرسپولیس و مخصوصا ملی‌پوشان این تیم در بازی دوستانه با پاراگ تهران که منجر به شکست 3 بر یک سرخپوشان در این مسابقه دوستانه شد، دلخوری شدید برانکو را به همراه داشت تا حدی که این مربی قبل از آغاز تمرین دیروز تیمش جلسه‌ای را با بازیکنان برگزار کرد.
به گزارش وانانیوز، عملکرد ضعیف بازیکنان پرسپولیس و مخصوصا ملی‌پوشان این تیم در بازی دوستانه با پاراگ تهران که منجر به شکست 3 بر یک سرخپوشان در این مسابقه دوستانه شد، دلخوری شدید برانکو را به همراه داشت تا حدی که این مربی قبل از آغاز تمرین دیروز تیمش جلسه‌ای را با بازیکنان برگزار کرد.
 برانکو در مهم‌ترین بخش از صحبت‌هایش خطاب به بازیکنان پرسپولیس گفت: «باید تلاش کنید خیلی بهتر از اینها بازی کنید، چرا که ما یک نیم‌فصل بسیار سخت را پیش‌رو داریم و دیگر حق اشتباه نداریم.»
وی با اشاره به بازی خوب تیم پاراگ مقابل تیمش، به شاگردانش گفت: «هر تیمی در هر سطحی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد بهترین عملکرد خود را ارائه می‌دهد.
 شما نباید هیچ حریفی را آسان تلقی کنید و در هر مسابقه نهایت تلاش خود را به کار بگیرید. هیچ چیز نباید ما را از اهداف‌مان دور کند و انتظار دارم از امروز با تمام وجود برای موفقیت تیم و رسیدن به اهداف‌مان تلاش کنید.»
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١