کد خبر: ۶۷۹۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳:۳۳ - ۲۰ دی ۱۳۹۵
چگونه قرارداد محرمانه بازیکن تیم ملی با باشگاه استقلال رسانه‌ای شده است؟ پاسخ به این پرسش می‌تواند بسیاری از موارد را روشن کند.
به گزارش وانانیوز، چگونه قرارداد محرمانه بازیکن تیم ملی با باشگاه استقلال رسانه‌ای شده است؟ پاسخ به این پرسش می‌تواند بسیاری از موارد را روشن کند.
 پرسش دوم در پی پرسش اول این است که چه کسی از درون باشگاه استقلال به قراردادها دسترسی داشته و آن را به رسانه‌ها رسانده است؟ قاعدتا قرارداد بازیکن را خود بازیکن، سازمان لیگ و البته باشگاه در اختیار دارند و این قرارداد از چند سال قبل در اختیار مردم معمولی نیست.
 با این حساب باید تاکید کرد که سازمان لیگ نه می‌تواند و نه نفعی در برخی انتقال‌ها دارد که آنها را به رسانه‌ها بدهد.
 بازیکن هم خودش نمی‌آید قرارداد محرمانه‌اش را به رسانه‌ها بدهد. به این ترتیب فقط می‌ماند باشگاه استقلال. قاعدتا مدیرعامل باشگاه استقلال هم قرارداد نداشتن بازیکن مورد نظر سرمربی‌اش را در رسانه‌ها فاش نمی‌کند آن هم در روزهایی که سعی دارد به سرمربی خود کمک کند.
 سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال اگر به این پرسش پاسخ دهد و کسی که می‌خواهد مانع حضور تیموریان به باشگاه استقلال شود را پیدا کند، راز مگوی استقلال را فاش خواهد کرد.
منبع: ایران ورزشی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١