کد خبر: ۱۰۴۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
به عنوان یکی از خریدهای پرسرو صدای تابستانی به الهلال پیوست، اما در فهرست آسیایی این باشگاه عربستانی قرار نگرفت.
به گزارش وانانیوز، علی الحبسی دروازه بان سرشناس عمانی که سال ها در لیگ برتر انگلیس و چمپیون شیب به میدان رفت در تابستان با انتقالی پر سرو صدا سر از الهلال در آورد تا یکی از خریدهای جنجالی قهرمان عربستان لقب بگیرد، آن هم در شرایطی که این تیم از دروازه بان اول تیم ملی بهره می برد.


علی الحبسی در شرایطی به الهلال پیوست که رامون دیاز سرمربی آرژانتینی ترجیح داد نام این بازیکن سرشناس و باتجربه را در فهرست سهمیه چهارنفره خارجی خود در لیگ قهرمانان آسیا قرار ندهد. تصمیمی پرحاشیه اما قاطع از سوی سرمربی موفق آرژانتینی که جنجال های زیادی به وجود آورد که برای مدت ها سوژه رسانه های عربستانی بود.


علی الحبسی که در این مدت در تمرینات الهلال حضور نداشت از دیروز یک بار دیگر در تمرینات این باشگاه آفتابی شد و پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد تا بلکه این فرصت را پیدا کند در لیگ عربستان برای الهلال به میدان برود. اتفاقی که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت تا جایی که یکی از سایت های مطرح سعودی مدعی شد بازگشت این دروازه بان عمانی را می توان استارت آشتی او با سرمربی آرژانتینی الهلال دانست.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar1.gif
آخرین اخبار
l_sar1.gif
نیازمندیها
آکادمی هادی نوروزی
آکادمی هادی نوروزی از رده سنی نونهالان تا امید ثبت نام بعمل می آورد برای ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید ٠٩٠٣٨٩٩٤٠٦٩ ٠٩٣٩٤٥٧٠١٤١